Tilaa arviokäynti

Kuinka voimme palvella?

Meidän kanssamme kiinteistökauppa on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kutsu meidät arviokäynnille – tulemme halutessasi jo tänään.

Henkilökunta

Arvoasunnot on arvostettu arvoasunto- ja kiinteistöasiantuntijasi. Toimintamme perustana on ammattitaitoinen palvelu arvoasuntotoimeksiannon tekemisestä kohteen taustojen selvittämiseen, tarjousneuvotteluista kauppojen onnistuneeseen läpivientiin. Teemme arvoasuntokaupan asiakkaillemme helpoksi ja turvalliseksi.

Seppo Valojärvi toimitusjohtaja yrittäjä LKV

Seppo Valojärvi
Toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV
puh. 0500 413 725
seppo.valojarvi@arvoasunnot.fi 

Tutustu tarkemmin »

Hannu Valojärvi

Hannu Valojärvi 
Uudiskohteet, kiinteistökehitys, KTM, LKV
puh. 040 581 5665
hannu.valojarvi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jari Puronen

Jari Puronen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Pekka Kempas

Pekka Kempas
Myyntipäällikkö, uudiskohteet
KiAT, LKV, LVV, YKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Mira Järvinen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 442 0037
mira.jarvinen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Aila Oivula

Aila Oivula
Arvoasuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Toni Armivesi

Toni Armivesi
Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio
Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Harri Haga
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 442 0032
harri.haga@arvoasunnot.fi

Esko Lauksio

Esko Lauksio
Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Alla Väisänen

Alla Väisänen
Taloushallinnon assistentti
puh. 050 500 9950
alla.vaisanen@arvoasunnot.fi

Seuraa meitä Facebookissa

OAuthException: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_user_content' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details. datacheck false

Oletko myymässä asuntoasi?

Pyydä maksuton arviokäynti

Ammattitaitoiset välittäjämme myyvät kotisi luotettavasti, nopeasti ja turvallisesti. Kaikki alkaa arviokäynnistä.