Tilaa arviokäynti

Kuinka voimme palvella?

Meidän kanssamme kiinteistökauppa on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kutsu meidät arviokäynnille – tulemme halutessasi jo tänään.

Henkilökunta

Arvoasunnot on arvostettu arvoasunto- ja kiinteistöasiantuntijasi. Toimintamme perustana on ammattitaitoinen palvelu arvoasuntotoimeksiannon tekemisestä kohteen taustojen selvittämiseen, tarjousneuvotteluista kauppojen onnistuneeseen läpivientiin. Teemme arvoasuntokaupan asiakkaillemme helpoksi ja turvalliseksi.

Seppo Valojärvi toimitusjohtaja yrittäjä LKV

Seppo Valojärvi
Toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV
puh. 0500 413 725
seppo.valojarvi@arvoasunnot.fi 

Tutustu tarkemmin »

lakimies kehitysjohtaja

Taru Vesterberg
Kehitysjohtaja, lakimies, OTM, VT, LKV, kaupanvahvistaja
puh. 050 336 0430
taru.vesterberg@arvoasunnot.fi

Hannu Valojärvi

Hannu Valojärvi 
Uudiskohteet, kiinteistökehitys, KTM, LKV
puh. 040 581 5665
hannu.valojarvi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

asuntomyyjä asunnon myynti

Ildiko Katona-Hiekkanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 500 9990
ildiko.katona-hiekkanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jari Puronen

Jari Puronen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Pekka Kempas

Pekka Kempas
Myyntipäällikkö, KiAT, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Mira Järvinen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 442 0037
mira.jarvinen@arvoasunnot.fi

Antti Virtanen

Antti Virtanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Aila Oivula

Aila Oivula
Arvoasuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Toni Armivesi

Toni Armivesi
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio
Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Kristiina Korpinen
Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
puh. 050 475 0200
kristiina.korpinen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Harri Haga
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 442 0032
harri.haga@arvoasunnot.fi

Esko Lauksio

Esko Lauksio
Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Pekka Virtanen
Arvoasuntomyyjä, KiAT
puh. 050 408 2668
pekka.virtanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Kaisa Järvinen
Arvoasuntojen myyntistailaus

Tekstiiliartenomi, sisustussuunnittelija
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

 

Svetlana Zaharova

Svetlana Zaharova
Talouspäällikkö
puh. 050 415 2122
svetlana.zaharova@arvoasunnot.fi

 

 Markus Timonen

Markus Timonen
Markkinointikoordinaattori
puh. 050 323 7842

Tuula Talus

Tuula Talus
Kiinteistöassistentti, KISI, IAT
puh. 050 590 0575

Alla Väisänen

Alla Väisänen
Taloushallinnon assistentti
puh. 050 500 9950
alla.vaisanen@arvoasunnot.fi

Miisa Elenius

Miisa Elenius
Stailaus ja kuvaus
puh. 050 413 0130
miisa.elenius@vivalkv.fi

Seuraa meitä Facebookissa

2.4.2019

Haaveiletko kodista Helsingin Marjaniemen merellisissä maisemissa? Tässä raamikas rivitaloasunto, joka ei nöyristele, vaan edustaa ylpeästi arvoasumista upeiden maisemien keskellä. Seitsemän huoneen ja keittiön koti antaa loistavat puitteet monilapsiselle, työhuonetta tai vierashuonetta... Lue lisää ›

27.3.2019

Upea rivitalon päätyasunto Kauniaisissa, rauhallisella alueella, josta löytyy luonnon kauneutta ❤️ Koti avautuu eteisestä kiehtovalla tavalla kahteen tasoon. Ylempänä ovat keittiö ja ruokailutila sekä pari askelta alempana on olohuone, jonka kautta pääset suoraan omalle pihalle. Tutustu... Lue lisää ›

7.3.2019

Haaveiletko kodista Helsingin Marjaniemen merellisissä maisemissa? Tässä raamikas rivitaloasunto, joka ei nöyristele, vaan edustaa ylpeästi arvoasumista upeiden maisemien keskellä. Seitsemän huoneen ja keittiön koti antaa loistavat puitteet monilapsiselle, työhuonetta, vierashuonetta tai... Lue lisää ›

Oletko myymässä asuntoasi?

Pyydä maksuton arviokäynti

Ammattitaitoiset välittäjämme myyvät kotisi luotettavasti, nopeasti ja turvallisesti. Kaikki alkaa arviokäynnistä.