Kuinka voimme palvella?

Meidän kanssamme kiinteistökauppa on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kutsu meidät arviokäynnille – tulemme halutessasi jo tänään.

Henkilökunta

Arvoasunnot on arvostettu arvoasunto- ja kiinteistöasiantuntijasi. Toimintamme perustana on ammattitaitoinen palvelu arvoasuntotoimeksiannon tekemisestä kohteen taustojen selvittämiseen, tarjousneuvotteluista kauppojen onnistuneeseen läpivientiin. Teemme arvoasuntokaupan asiakkaillemme helpoksi ja turvalliseksi.

Hannu Valojärvi hyvä kiinteistönvälittäjä

Hannu Valojärvi
Hallituksen puheenjohtaja, yrittäjä, KTM, LKV
puh. 040 581 5665
hannu.valojarvi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Seppo Valojärvi toimitusjohtaja yrittäjä LKV

Seppo Valojärvi
Toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV
puh. 0500 413 725
seppo.valojarvi@arvoasunnot.fi 

Tutustu tarkemmin »

lakimies kehitysjohtaja

Taru Vesterberg
Kehitysjohtaja, lakimies, OTM, VT, LKV, kaupanvahvistaja
puh. 050 336 0430
taru.vesterberg@arvoasunnot.fi

ylempi kiinteistönvälittäjä kaupanvahvistaja

Tarja Ketonen

Aluejohtaja, kaupanvahvistaja, LKV, YKV, KiAT
puh. 050 572 7553
tarja.ketonen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Outi Malmlund kiinteistönvälittäjä Uusimaa

Outi Malmlund
Aluejohtaja, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

 

Mika Lindfors

Mika Lindfors
Arvoasuntomyyjä, KIAT
puh. 050 408 2668
mika.lindfors@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

asuntomyyjä asunnon myynti

Ildiko Katona-Hiekkanen

Arvoasuntomyyjä
puh. 050 500 9990
ildiko.katona-hiekkanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jari Puronen

Jari Puronen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Pekka Kempas

Pekka Kempas
Myyntipäällikkö, KiAT, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Antti Virtanen

Antti Virtanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jussi Pehrman

Jussi Pehrman
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 371 7374
jussi.pehrman@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jani Kesälä

Jani Kesälä
Kiinteistönvälittäjä, LKV, BBA
puh. 050 570 3885
jani.kesala@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Virpi Purmonen

Virpi Purmonen
Kiinteistönvälittäjä, KiAT, LKV
puh. 0400 393 268
virpi.purmonen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Aila Oivula

Aila Oivula
Arvoasuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

kiinteistönvälittäjä

Inkeri Ala-Peijari
Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 375 7361
inkeri.ala-peijari@arvoasunnot.fi

Toni Armivesi

Toni Armivesi
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio
Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Esko Lauksio

Esko Lauksio
Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

kiinteistönvälittäjä Espoo

Mika Tonttila
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 465 7565
mika.tonttila@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Erkki Tuovinen
Arvoasuntomyyjä, KiAT
puh. 044 977 6719
erkki.tuovinen@arvoasunnot.fi

kiinteistönvälittäjä vantaa

Paulina Frank

Arvoasuntomyyjä
puh. 040 039 3279
paulina.frank@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Kaisa Järvinen

Kaisa Järvinen
Asuntojen myyntistailaus

Tekstiiliartenomi, sisustussuunnittelija
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

 

Svetlana Zaharova

Svetlana Zaharova
Talouspäällikkö
puh. 050 415 2122
svetlana.zaharova@arvoasunnot.fi

 

Maria Malkamäki

Maria Malkamäki
Markkinointipäällikkö, LKV
040 707 5436
maria.malkamaki@arvoasunnot.fi

 Markus Timonen

Markus Timonen
Markkinointiassistentti
050 323 7842

Esko Mäkelä

Esko Mäkelä
Tietohallintovastaava
050 439 7323

Tuula Talus

Tuula Talus
Myyntiassistentti, KISI, IAT
050 590 0575

Alla Väisänen

Alla Väisänen
Taloushallinnon assistentti
050 500 9950
alla.vaisanen@arvoasunnot.fi

Riikka Pettersson
Kiinteistöassistentti, KiAT
050 524 2508

Seuraa meitä Facebookissa

17.1.2018

Tyytyväinen asiakas yllätti huippumyyjämme Ildiko Katona-Hiekkasen kauniilla kukkakimpulla kiitoksena hyvästä yhteistyöstä ❤️ Kiitos on meidän puolellamme, on ilo palvella asiakkaita erilaisissa elämän ja kodinvaihdon tilanteissa!... Lue lisää ›

15.1.2018

Huikean kauniille paikalle rakennettu koti Nurmijärvellä saa huokailemaan ihastuksesta ❤️ Ulkoasultaan perinteisen ja mutkattoman puutalon sisältä paljastuu moderni koti, jonka kekseliäät sisustusratkaisut ilahduttavat silmää. Tutustu tähän ihanaan kotiin lisää:... Lue lisää ›

12.1.2018

Mukavaa viikonloppua ❤️... Lue lisää ›