Kuinka voimme palvella?

Meidän kanssamme kiinteistökauppa on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kutsu meidät arviokäynnille – tulemme halutessasi jo tänään.

Henkilökunta

Arvoasunnot on arvostettu arvoasunto- ja kiinteistöasiantuntijasi. Toimintamme perustana on ammattitaitoinen palvelu arvoasuntotoimeksiannon tekemisestä kohteen taustojen selvittämiseen, tarjousneuvotteluista kauppojen onnistuneeseen läpivientiin. Teemme arvoasuntokaupan asiakkaillemme helpoksi ja turvalliseksi.

Hannu Valojärvi hyvä kiinteistönvälittäjä

Hannu Valojärvi
Hallituksen puheenjohtaja, yrittäjä, KTM, LKV
puh. 040 581 5665
hannu.valojarvi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Seppo Valojärvi toimitusjohtaja yrittäjä LKV

Seppo Valojärvi
Toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV
puh. 0500 413 725
seppo.valojarvi@arvoasunnot.fi 

Tutustu tarkemmin »

lakimies kehitysjohtaja

Taru Vesterberg
Kehitysjohtaja, lakimies, OTM, VT, LKV, kaupanvahvistaja
puh. 050 336 0430
taru.vesterberg@arvoasunnot.fi

ylempi kiinteistönvälittäjä kaupanvahvistaja

Tarja Ketonen
Aluejohtaja, kaupanvahvistaja, LKV, YKV, KiAT
puh. 050 572 7553
tarja.ketonen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Outi Malmlund kiinteistönvälittäjä Uusimaa

Outi Malmlund
Aluejohtaja, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

 

asuntomyyjä asunnon myynti

Ildiko Katona-Hiekkanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 500 9990
ildiko.katona-hiekkanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jari Puronen

Jari Puronen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Pekka Kempas

Pekka Kempas
Myyntipäällikkö, KiAT, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Antti Virtanen

Antti Virtanen
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jussi Pehrman

Jussi Pehrman
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 371 7374
jussi.pehrman@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Aila Oivula

Aila Oivula
Arvoasuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Toni Armivesi

Toni Armivesi
Arvoasuntomyyjä
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio
Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Esko Lauksio

Esko Lauksio
Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Erna Juuruskorpi
Arvoasuntomyyjä, KED
puh. 050 570 3885
erna.juuruskorpi@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Erkki Tuovinen
Arvoasuntomyyjä, KiAT
puh. 044 977 6719
erkki.tuovinen@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Risto Pusa
Arvoasuntomyyjä
puh. 0400 393 268
risto.pusa@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

Kaisa Järvinen
Asuntojen myyntistailaus

Tekstiiliartenomi, sisustussuunnittelija
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

 

Svetlana Zaharova

Svetlana Zaharova
Talouspäällikkö
puh. 050 415 2122
svetlana.zaharova@arvoasunnot.fi

 

Maria Malkamäki

Maria Malkamäki
Markkinointipäällikkö, LKV
puh. 040 707 5436
maria.malkamaki@arvoasunnot.fi

Tutustu tarkemmin »

 Markus Timonen

Markus Timonen
Markkinointikoordinaattori
puh. 050 323 7842

Tuula Talus

Tuula Talus
Kiinteistöassistentti, KISI, IAT
puh. 050 590 0575

Alla Väisänen

Alla Väisänen
Taloushallinnon assistentti
puh. 050 500 9950
alla.vaisanen@arvoasunnot.fi

Miisa Elenius

Miisa Elenius
Stailausassistentti
puh. 050 413 0130
miisa.elenius@vivalkv.fi

Seuraa meitä Facebookissa

14.5.2018

Viehättävä 1920 rakennettu villa BJÖRKHULT myytävänä Espoossa! Tämä mansardikattoinen rakennus on erinomaisessa kunnossa ja siitä on upeasti loihdittu ihastuttava, moderni koti unohtamatta talon alkuperäistä, arvokasta henkeä. www.arvoasunnot.fi/kohde/TA10024 Lisätiedot: Esko Lauksio, 040 705... Lue lisää ›

11.5.2018

Ihastuttava koti Ruotsalaisen rannalla Heinolassa. Tarkkaan harkittu kokonaisuus yhdessä tasossa. ❤️ Tutustu lisää: www.arvoasunnot.fi/kohde/TA10026 Lisätiedot: Outi Malmlund / 0400 633 655... Lue lisää ›

9.5.2018

Hämeenlinnassa rauhallisella ja lapsiystävällisellä alueella tarjolla arjen luksusta! www.arvoasunnot.fi/kohde/TA9735 Lisätiedot: Toni Armivesi / 050 590 9292... Lue lisää ›