Pysyviä arvoja.

Harkitsetko asuntokauppoja?
Jätä yhteystietosi, niin kerromme miten kauppa syntyy.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kaisa Liski, puh. 050 500 9990
Liiketoimintajohtaja, LKV
kaisa.liski@arvoasunnot.fi

Tarja Ketonen, puh. 050 375 7361
Kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, KiAT
tarja.ketonen@arvoasunnot.fi

Nikita Missiouk, puh. 050 408 9559
Arvoasuntomyyjä
nikita.missiouk@arvoasunnot.fi

Maijastiina Jokivalo, puh. 050 415 2131
Arvoasuntomyyjä
maijastiina.jokivalo@arvoasunnot.fi

Terhi Westerberg, puh. 050 564 5971
Aluepäällikkö, LKV
terhi.westerberg@arvoasunnot.fi

Christina Tuomi , puh. 050 463 2244
Asuntomyyjä
christina.tuomi@vivalkv.fi

ME OLEMME TEILLÄ TÖISSÄ.

Arvoasuntojen osaajat tulivat Hämeenlinnaan! Avasimme uuden toimipisteen keskustaan, osoitteeseen Eteläkatu 3. Kaisa Liskin luotsaama huipputiimi auttaa sinua kaikissa arvoasuntojen myyntiin tai ostoon liittyvissä kysymyksissä. Meillä on kokemusta ja näkemystä nimenomaan arvoasuntojen välityksestä. Tunnemme Kanta-Hämeen asuntomarkkinat.
– olipa asunto sitten Hämeenlinnassa, Hyvinkäällä tai Riihimäellä.

Palvelemme pian myös Pirkanmaalla – avaamme loppuvuodesta uuden toimipisteen Tampereelle. Jos haluat jo sitä ennen tehdä asuntokaupat Tampereen seudulla, ota yhteyttä aluepäällikkö Terhi Westerbergiin.

Yhteystiedot:
Eteläkatu 3, 13100 Hämeenlinna

Harkitsetko asuntokauppoja?
Jätä yhteystietosi, niin kerromme miten kauppa syntyy.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ARVOASUNTOJEN UUSI TOIMISTO LÖYTYY ESPLANADILTA

"Uusin toimipisteemme palvelee Helsingin Galleria Esplanadissa osoitteessa Pohjoisesplanadi 31. Asiantuntijatiimimme auttaa Sinua, olet sitten liikkeellä sijoittajana, ostajana tai myyjänä. Palvelemme ma-pe 10-18 ja la 10-15, su kiinni.

Kiinteistöalan huippuosaajat tarjoavat erityisesti arvoasuntojen välitykseen pelkkää kokemusta. Arvoasunnot LKV tuntee markkinat, osaa hinnoittelun ja tarjoaa asiakkailleen laajan kontaktiverkoston.

Arvoasunnot LKV tuntee markkinat, osaa hinnoittelun ja tarjoaa asiakkailleen laajan kontaktiverkoston.

Tervetuloa tekemään elämäsi asuntokaupat kanssamme!

Espan toimipisteeseen haetaan kiinteistöalan osaajia!

 

HARKITSETKO ASUNTOKAUPPOJA?

Jätä yhteystietosi, niin kerromme miten kauppa syntyy.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Mira Kasslin, puh. 050 500 9900
Myyntijohtaja, LKV
mira.kasslin@arvoasunnot.fi

Seppo Valojärvi, puh. 0500 413 725
Toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV
seppo.valojärvi@arvoasunnot.fi

Tiina Karvonen, puh. 050 409 1243
Arvoasuntomyyjä
tiina.karvonen@arvoasunnot.fi

Sirkku Qvickström, puh. 050 382 9799
Arvoasuntomyyjä
sirkku.qvickstrom@arvoasunnot.fi

Hanna Ahtola, puh. 050 599 9518
Arvoasuntomyyjä
hanna.ahtola@arvoasunnot.fi

Nyt
myynnissä

Tammisalo, Helsinki
4 huonetta
Hinta: 1.290.000,00 €

OTA KAISAN TIIMI
VÄLITTÄJÄKSESI

Asiantuntijasi arvoasumisessa

ETSI OMA
ARVOASUNTO

Etsi arvoasuntoja rajaamalla alue ja/tai aluetarkenne.

Arvoasunnoissa on kysymys pysyvistä arvoista ja jatkuvuudesta. Arvoasunnot LKV:llä on ainutlaatuinen yhdistelmä palveluita ja kokemuksen hiomaa ammattitaitoa nimenomaan arvoasuntojen välitykseen. Kun myytävät kohteet eivät ole tavanomaisia, myös käytettävien menetelmien on erotuttava joukosta edukseen. Silloin osaaminen korostuu.